Velkommen til Fredrikstad år 2010
Landsturneringen Kongstenhallen
3.-10. juli

Linker
-
NM lynsjakk
Fredag 9.juli
Lag-lynsjakk
Onsdag 7.juli

Sponsorer

Her ser du deltagere i alle klasser
Deltagere i turnserv med påmelding.

Alle ratingtall blir oppdater i juni 2010 dette er bare foreløpige tall .
Elite Elo 2300 -
Eliteutvalget har tatt ut følgende spillere til eliteklassen
Nr
Navn
Klubb
Elo
Fide
1
GM Kjetil A Lie
Porsgrunn
2505
2529
2
IM Frode Elsness
Moss
2501
2485
3
Espen Lie
Porsgrunn
2472
2464
4
GM Berg Østenstad
Asker
2438
2466
5
GM Rune Djurhuus
Akademisk
2425
2442
6
FM Frode Olav Olsen Urkedal
1911
2401
2420
7
IM Atle Grønn
OSS
2396
2415
8
Kjetil Stokke
Bergens
2375
2399
9
IM Øystein Hole
Akademisk
2360
2368
10
IM Bjarke Sahl
Asker
2347
2360
11
FM Andreas Moen
OSS
2315
2309
12
FM Joachim Thomassen
Moss
2337
2364
13
FM Lasse Østebø
Asker
2332
2322
14
Ørnulf Stubberud
OSS
2301
2276
15
FM Espe Forså
Tromsø
2301
2299
16
FM Carl Fredrik Ekeberg
Asker
2283
2310
17
Nicolai Getz
OSS
2280
2270
18
FM Jakobsen Kovachev
OSS
2247
0
19
Sondre Vaage Tofte
Stavanger
2239
2205
20
Stig K Martinsen
Bergens
2186
2233
         
         
         
 

Reserver:

     
1
FM Lars Hjelmås
Drammen
2232
2304
2
Vegar Koi Grandrud Hønefoss
2228
 
3
Edwin David
Kristiansund
2243
0
4
WIM Katrine Tjølsen
Bergens
2203
 
         


Mester Elo 2000-2299
Nr
Navn
Klubb
Elo
Fide
1
FM Lars Hjelmås
Drammen
2232
2304
2
Edwin David
Kristiansund
2215
2243
3
Ludy Sousa
1911
2205
2236
4
Lars Breivik
Drammen
2197
2224
5
FM Jøran Aulin-Jansson Asker
2179
2252
6
FM Ole Chr. Moen
OSS
2179
0
7
Joachim Solberg
Sarpsborg
2154
2227
8
Geir Ivar Henriksen
Drammen
2149
2209
9
Bror Thanke
Nordstrand
2135
2178
10
Terje Eriksen
Drammen
2133
2191
11
Brede Kvisvik
Kristiansund
2129
2140
12
Svetoslav Mihajlov
Asker
2116
2117
13
Øivind Johansen
Sarpsborg
2113
2222
14
Anders Hobber
Porsgrunn
2108
2135
15
Emil Agdestein
Trondheimsstudentene
2099
2134
16
Johannes Høie
Moss
2091
 
17
Frode Lillevold
Strømmen
2083
2175
18
Anders G Hagen
Moss
2069
2085
19
Abdulla M Muhsen Bergens 2053  
20
Jan Sørgjerd
 
2042
2151
21
Håkon Briseid
 
2032
2071
22
Joar Gullestad Pettersen
 
2024
2045
23
Frode Ludvigsen
Drammens
2023
2149
24
Håkon Strand
Stavanger
2017
2073
25
Thomas Thomassen
Stavanger
2009
2038
26
Tom Richard Evensen
Trondheim
2005
2082
27
Paul Johansen
Moss
2003
2105
28
Knut Lennart Tangen
Lillehammer
2000
2055
29
Martin Valla
OSS
1986
2084
30
Alexander Flaata
Black Knights
1978
2070
31
Erik Eikeland
Nordnes
1933
2143
32
Timmie Nygaard
Caissa
1883
1963
33
Aryan Tari
Asker
1855
1932
34
Raymond Boger
Randaberg
1817
1956
35
Kenneth Hamre
Sarpsborg
1802
36
Torbjørn Dahl
Hell
1602
         
         
         
         
         

Klasse 1 oppdater 11.juni
Klasse 1 Elo 1750-1999 Topp
Nr
48Navn
Klubb
Elo
1
Per Omtvedt
Stjernen
1989
 
2
Morten Lilleøren
Lørenskog
1976
3
Håvard Skøien
Bergens
1975
 
4
Carl Eric Horda
Caissa
1965
 
5
Gunnar Stray
Moss
1947
6
Hans Arild Runde
Akademisk
1937
 
7
Ole Jørn Gyldenås
Nordstrand
1936
8
Sjur Nørve
Stjernen
1629
 
9
Gunnar Stake-Larsen
OSS
1922
 
10
Espen Thorstensen
Kongsvinger
1922
 
11
Kjell Magne Johnsen
Vadsø
1910
 
12
Robin Olsen
Moss
1905
13
Håkon Haugsrud
Lillehammer
1903
 
14
Espen Norberg
Fribonden
1903
 
15
Christian Harstad
OSS
1898
 
16
David Lilleøren
Lørenskog
1887
17
Pål-Ole Liabøtrø
Stjernen
1883
18
Kristian Livendahl
Fredriksstad
1881
 
19
Hogir Talat
Fredriksstad
1877
 
20
Kenneth Einarsen
Akademisk
1876
 
21
Kjell Børre Grebstad
Stjernen
1870
22
Tor Gulbrandsen
Norstrand
1868
 
23
Leif Kverndal
Stjernen
1856
24
Avduraim Dogani
Fredriksstad
1839
 
25
Leif Oskar Bjornes
Kristiansand
1834
 
26
Helge E Theting
Kragerø
1814
27
Anders Rønningen
Kongsvinger
1809
28
Vebjørn Selbekk
Moss
1807
 
29
Lars Johansen
Nordstrand
1791
 
30
Håvard Bakke Bjerkevik
Volda Ørsta
1788
 
31
Pål Agdestein
Asker
1786
 
32
Lars Monsen
Nordstrand
1785
 
33
Jim Christensen
Mo
1782
34
Bjarne Undheim
OSS
1782
 
35
Nimon Hoti
Førde
1758
 
36
Trond Nilsen
Nordstrand
1758
 
37
Jan Synnestvedt
Nordstrand
1756
 
38
Bård Fjellengen
Sarpsborg
1755
 
39
Bjørn Haveland
Bærum
1754
 
40
Jan Stokke
Drammen
1754
41
Asbjørn Tømte
Drammen
1754
42
Henrik Sjøl
Akademisk
1734
 
43
Jussi Dyrnes
Nordstrand
1682
 
44
Øystein Aagedal Skage
Bergens
1981
2003
45
Ståle Sending
OSS
1918
2034
46
       
47
       
48
       
         

Klasse 2 Elo 1500-1749 Topp
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Roar E Nakken
Aalesunds
1814
 
2
Dag Andersen
Sarpsborg
1736
 
3
Geir Brobakken
Hamar
1734
4
Tore Garberg
1911
1726
5
Ole A Lie
Porsgrunn
1723
 
6
Ole Kr. Førridahl
Sarpsborg
1720
7
Jukka Welling
Tammerfors/ Finland
1713
 
8
Sigmund Lunde
Sarpsborg
1709
 
9
Thor Roverud
Caissa
1691
 
10
Kjell Steinar Thoreby
Sarpsborg
1684
11
Aleksander Omtvedt
1911
1676
 
12
Håkon Bull
Tønsberg
1668
 
13
Mikhail Lilleøren
Lørenskog
1662
 
14
Åsmund Sem-Johansen
Stovner
1660
 
15
Bjørn W Fosdahl
Stjernen
1658
 
16
Ray Jia QI Xue
1911
1655
 
17
Espen Wasshaug
Stjernen
1651
 
18
Bjarte Engeset
Larvik
1642
 
19
Roar Slettehaug
Fribonden
1641
20
Tom Roger Wister
Kirkegata
1639
21
Geir Ole Aagedal
Bergens
1636
 
22
Odd Pedersen
Ullr
1623
 
23
Olav Aage Erikstad
Akademisk
1621
 
24
Pål Moe
OSS
1619
 
25
Espen Sollum
Stjernen
1616
 
26
Svein Arne Thrana
Nittedal
1614
 
27
Per Inge Holmen
Mo SK
1612
 
28
John Kristian Johnsen
OSS
1612
29
Sveinung Økland
Sandnes
1610
 
30
Andreas Strand
Modum SK
1601
31
Frode Høva
Follo
1598
 
32
Erik Skålnes
Norsk/USA
1598
33
Springinsfeld German Ortiz
Halden
1587
 
34
Hans Hovden
Kirkegata
1580
 
35
Jonatan M Andersen
Bergens
1576
36
Olav K Fredriksen
1911
1575
 
37
Guttorm Andersen
Stjernen
1571
 
38
Truls Skage Klausen
Drammen
1571
 
39
Thomas G Larsen
Larvik
1569
 
40
Arild Øksnevad
Nittedal
1563
 
41
Thoralf Barstad
Nordstrand
1559
42
Jan Magne Øverås
Sandnes
1556
43
Roger Sætre
Bergens
1555
44
Erlend Blom
Bergens
1552
45
Viggo Andersen
Stjernen
1548
 
46
Anders Sørjordet
1911
1548
47
Svein Erik Ruud
Stjernen
1545
 
48
Daniel Sandvik
Bergens
1543
 
49
Elise Forså
Tromsø
1539
 
50
Rune Normann
Trondheimstud
1531
 
51
Torstein Furnes
Follo
1528
 
52
Otto Milvang
Nordstrand
1528
 
53
Øyvind Lensebakken
Nord-Odal
1526
 
54
Stig_Atle Paulsen
Modum
1514
 
55
Knut Ø Abrahamsen
Nordstrand
1510
 
56
Knut Valle
Ålesunds
1506
 
57
Ken T Nordtvedt
Namsos
1501
 
58
Ola Liabøtrø
Akademisk
1500
 
59
Leif Trygve Hegvik
Stavanger
1491
 
60
Jan Rune Moberg
Follo
1484
 
61
Frode Arntsen
Kristiansand
1464
 
Arne W Stein
Nordnes
1391
 
        Feil
Klasse 2 er oppdatert 11.juni

Klasse 3 Elo 1250-1499 Topp
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Christian Grundekjøn
Tromsø
1510
 
2
Anders Knudsen Beck
Tønsberg
1482
 
3
Ryaad Aabid
Kristiansand
1468
 
4
Rune Borøy
Bodø SK
1468
 
5
Olav Hjortås
Nord-Odal
1435
 
6
Rudolf Steinkellner
Kirkegata SK
1435
 
7
Bibek Liu
Lørenskog
1422
 
8
Øyvind Hjelle
Bodø
1416
 
9
Torge Ugland
Drammen
1408
 
10
Lars Stensen
Direkte
1407
 
11
Hans Stabbetorp
Fredriksstad
1402
 
12
Steinar Leite
Modum
1386
 
13
Evy Færevaag
Masfjorden
1381
 
14
Harald Mottang
Stjernen
1378
 
15
Yngve Rasdal
Masfjorden
1378
 
16
Ulrich Dalseth
Kristiansand
1367
 
17
Otto Brokke
Drammen
1343
x
18
Øivind Carstensen
Nordstrand
1365
 
19
John Ivar Brekke
Throndheim
1376
 
20
Rune Alver Jørgensen
Asker
1352
 
21
Steinar Lode
Våler
1347
 
22
Magnus Aarthun Stavanger
1342
 
23
Morten Gunnufsen
SMPOAÅ
1338
 
24
Trond Jacobsen
Bodø
1330
 
25
Eirik Garnås
1911
1328
 
26
Tommy Hansen
OSS
1326
 
27
Eirik Kyrkjebø
Stavanger
1234
 
28
Alexander Berezkin
Throndheim
1319
 
29
Bjørn Ellingsrud
Nordstrand
1311
 
30
Harald Omland
Asker
1309
 
31
Fredrik Berge Lange 1911
1307
 
32
Geir Lorem
Tromsø
1302
 
33
Rolf Livendahl
Fredriksstad
1293
 
34
Finn A Wister
Kirkegata SK
1290
 
35
Øivind Jakobsen Tromsø
1285
 
36
Johnny K Pedersen
Tromsø
1285
 
37
Ingrid Strand
Modum SK
1283
 
38
Oddvar Kristiansen
Stjernen
1278
 
39
Tomas Wasenius
Moss
1272
 
40
Benjamin Mjelde Andersen
Moss
1267
 
41
Henrik Gaudernack
1911
1263
 
42
Rolf Olsen
Samisk
1253
 
43
Morten Sand
Nordstrand
1253
 
44
Jostein Sørhus
Bergens
1244
 
45
Knut Are Hansen
Kristiansand
1242
 
46
Anders Paulshus
Akademisk
1231
 
47
Idar Sørensen
Drammens
1208
48
       
49
       
50
      Feil


Klasse 4 Elo 1000-1249 Topp
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Sigur Kittilsen
Elverum
1337
 
2
Karl-Egil Nordling
Moss
1279
 
3
Stian Valle
Akademisk
1237
 
4
Ørjan Jørgensen
Kongsvinger
1233
 
5
Hans-Henry Jacobsen
Tromsø
1220
 
6
Kurt-Norman Øiestad
Tønsberg
1220
 
7
Frode Fredriksen
Stavanger
1219
 
8
Pål-Egil Knutsen
Samisk
1214
 
9
Fredrik Wilhelmsen
Asker
1212
 
10
Helmer Nilsen
Konnerud
1209
 
11
Michael Almvik Meyer
Fredriksstad SS
1205
 
12
Leif Kjøita
1911
1202
 
13
Fredrik Heggelund
Mo
1191
 
14
Alise Haukenes
Hamar
1186
 
15
Finn Syvertsen
Asker
1185
 
16
Alf Geir Thowsen
Follo
1178
 
17
Ole Ivar Kjernlie
Fredriksstad
1173
 
18
Christian Poppe
1911
1168
 
19
Sindre Brobakken
Hamar
1165
 
20
Erling Sætervik
Molde
1158
 
21
Trond Vidar Braathen
Moss
1155
 
22
Jonar Lensebakken
Nord-Odal
1152
 
23
Øivind Hagberg
Stovner
1144
 
24
Anders Stanghelle
Nord-Odal
1142
 
25
Lars Hope
Brønnøysund
1136
 
26
Morten Auke
Konnerud
1126
 
27
Tor Petterson
Porsgrunn
1121
 
28
Tom Steinskog
Sandnes
1117
 
29
Petter Thorvaldsen
Fredriksstad
1110
 
30
Bjørn Noralf Dybvik
Ålesund
1108
 
31
Jan Svindahl
Kristiansand
1097
 
32
Audun Hoem
Kristiansund
1095
 
33
Amund Nergård
Samisk
1092
 
34

Torfinn Bjørklund

Konnerud
1090
 
35
Jon Birger Rosseland
Fredriksstad
1087
 
36
Vegard Garmark
Follo
1077
 
37
Snorre Rygg
Nord- Odal
1070
 
38
Camilla Livendahl
Fredriksstad
1065
 
39
Odd G Ridal
Gjøvik
1062
 
40
Tormod Thingstad
Hønefoss
1061
 
41
Jack Helgesen
Sarpsborg
1059
 
42
Eirik Moltu
Saapsborg
1055
 
43
Kurt Normann Sevland
Sevland
1054
 
44
Niklas Savio
Caissa
1048
 
45
Allan R Lilleøren
Lørenskog
1038
 
46
Harald Peter Stette
Fredriksstad
1018
 
47
Vidar Gjære
Direkte
 
48
Ulf R Hansen
Tromsø
 
       
OK

Klasse 5 Elo 0-999 Topp
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Ove Johansen
Stovner
997
 
2
Andre Midtgård
Sarpsborg
903
 
3
Tore W Adamsen
Fredriksstad
966
 
4
Aud Norunn Strand
Modum SK
955
 
5
Jens P Olsen
OSS
938
 
6
Elin Johnson
Bergens
926
 
7
Ole Hegelund
Byneset
915
 
8
Svein Erik Kringstad Sotra
912
 
9
Erik Johannes Auke
Konnerud
904
 
10
Dag Einar Sommervoll
1911
884
 
11
Aton Amarapala
Lørenskog
852
 
12
Ole Birkeland
Kristiansand
797
 
13
Roar Andre Bakken
Lillehammer
786
 
14
Johan Lien
Hønefoss
786
 
15
Elisabeth Aa Solum
Strømmen
768
 
16
Paul Ivar Johansen
Trondheim
756
 
17
Tobias Lien
Fredrikstad
752
 
18
Stein Sjuls Hansen
Kampen
733
 
19
Ask Sommervoll
1911
710
 
20
Åvald Sommervoll
1911
706
 
21
Jens Østmann
Tønsberg
572
 
22
Lars Moltu
Sarpsborg
533
 
23
Syver Agdestein
Asker
 
24
Bernt Bjørn
Tromsø
 
25
Vibeke Ekeland Grønn
OSS
 
26
Pål Kristiansen
OSS
   
27
Leiv Røsok
Direkte
   
28
Oddvar Solum
Strømmen
   
29
Lars Rasmussen Theting
 
OK

Senior A Topp
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Ragnar Harald Hoen
OSS
2212
 
2
Per Ofstad Fredrikstad 2138  
3
Jarl Henning Ulrichsen Trondheim
2133
 
4
Lars Kjølberg
1911
2056
 
5
Odd Birkestrand
Masfjorden
1896
 
6
Tom Jenkins OSS
1869
 
7
Rolf Røstad
Asker
1846
 
8
Øyvin Strand
Bergens
1834
 
9
Finn Erik Øverlie
Pittsburgh Chess Club
1789
 
10
Hans Chr. Fotland
OSS
1783
 
11
Jahn Spillum
Moss
1765
 
12
Jan Svenske
Strømmen
1740
 
13
Sigmund Løvåsdal
Drammen
1736
 
14
Jan-Arne Bjørgvik
Verdal
1726
 
15
Tor-Egil Solberg
Moss
1724
 
16
Magnus Monsen
Sandnes SK
1718
 
17
Per Wibe
Asker
1708
 
18
Helge Rangøy Halden
1699
 
19
Hans R Thjømøe
Drammens
1696
 
20
Willy L Olsen
OSS
1680
 
21
Anker Aasum
Halden
1658
 
22
Sven Fagerstrøm Sawa
Kongsvinger
1645
 
23
Odd Andersen
Moss
1645
 
24
Tormod Rangøy
Sarpsborg
1644
 
25
Jan Ludvigsen
Fredriksstad
1640
 
26
Odd Habberstad
OSS
1611
 
27
Lars Sæther
Fredriksstad
1512
 
28
Roar Thorstensen
Stjernen
1379
 
29
Trygve Lindsjørn
Stjernen
1509
 
30
Erland Henrichsen
Skien
0
 
31
Tom Zakariassen
Fredriksstad
   
       
OK

Senior B Topp
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Øyvind Weberg
Follo
1486
 
2
Tore Teigen
Porsgrunn
1458
 
3
Svein Olsen
Fredriksstad
1452
 
4
Bernt Egil Kirkebø
Strømmen
1444
 
5
Håkon Sannes
Nordstrand
1442
 
6
Arne Sørli
Kirkegata
1384
 
7
Odd Frydendal
Otterstad SK
1355
 
8
Steinar Simonsen
Follo
1339
 
9
Ole Bækken
Elverum
1336
 
10
Gunnar Lilleng
Strømmen
1324
 
11
Tor Lauritsen
Halden
1310
 
12
Erik Lind Pedersen
Moss
1286
 
13
Tore Thonstad
Moss
1271
 
14
Leif Gulliksen
Stjernen
1255
 
15
Birger Olsen
Kirkenes
1249
 
16
Ragnvald Monge
Sandnes2
1228
 
17
Oddvar Nordmark
Sandnes
1180
 
18
Klaus Smedtorp
Kongsvinger
1172
 
19
Kjell Hoff
Fredrikstad
1154
 
20
Oddvar Aasen
Moss
1022
 
21
Gunnar Hellem
OSS
0
OK

Junior A Topp Født 1984 eller seinere
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Vegar Koi Gandrud
Hønefoss
2230
 
2
Katrine Tjølsen
Bergens
2203
 
3
Levi André Tallaksen
Porsgrunn
2185
4
Joachim B Nilsen
Alta
2162
 
5
Jon Kristian Haarr
Stavanger
2179
 
6
Espen Haugstad
Sandnes
2084
 
7
Pål Andreas Hansen
Verdal
2045
 
8
Odd Martin Guttulsrud
1911
2019
 
9
Espen Baastø
Nordstrand
1930
 
10
Asbjørn O. Steinskog
Sandnes
1803
 
11
Lars Oskar Hauge
OSS
1714
 
12
Sebastian Mihajlov
OSS
1652
 
13
Hans Joachim Aadland
Fana
1421
 
         

Junior B Topp Født 1984 eller seinere
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Eirik Nilson Lillehammer    
2
Sigve Slettevoll Ålesund    
       
         

Kadett A Topp Født 1994 eller seinere
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Anders Thingstad
Hønefoss
1919
 
2
Ole Emil Frisvold
Bergens
1884
 
3
Henning Kjøita
1911
1862
 
4
Tor Botheim
1911
1849
 
5
Stian Johansen
Moss
1830
 
6
Fredrik Beer Jacobsen
Stavanger
1768
 
7
Jens Hjorth Kjølberg
1911
1746
 
8
Erlend Kyrkebø
Stavanger
1736
 
9
Jørgen Hoel
Bergens
1615
10
Trym Daniel Rødvik
Hamar
1608
 
11
Torgeir Kjøita
1911
1562
 
12
Ingrid Øen Carlsen
NTG
1523
 
13
Simon Barane
Sandnes
1474
 
14
Håkon N Nordstrøm
Bergens
1391
 
15

Johannes Høva Bøhler

1911U
1317
 
16
Viktor W. Mathisen
Nittedal
1310
 
17
Andreas Jansen
Bergens
1300
 
18
Jonas H Rasmussen
Bergens
1210
 
19
Arne Morten Kãstel
Molde
1099
 
         

Kadett B Topp Født 1994 eller seinere
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Vegard Øverås
Sandnes
1221
 
2
Jon Machlik
Tromsø
1143
 
3
Egil Aarstad Fjeldheim
Nordstrand
1096
 
4
Eivind Aartun
Stavanger
1027
 
5
Jens Hoffgaard Eikre
Halden
986
 
6
Øyvind Hoem Vaseng
Kristiansund
929
 
7
Anita Gholami
Oss
861
 
8
Bjørnar-Sander Bjaanes
Caissa
785
9
Eirik Hauge
Fana
643
 
10
Martin Aaserud
Fredrikstad
 
11
Tom Richart Knudsen
Halden
 
12
fredrik Pettersen Øverdal Fredrikstad
 
13
Adrian Oddenes
Fredrikstad
 
14
John P Conti Nibali
Stavanger
 
15
Danier Valiev
Caissa
   
         

Lilleputt Topp Født 1997 eller seinere
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Johan Salomon
Nordstrand
1485
2
Samuel Riiser
OSS
1382
 
3
Kjell Håkon Lien
Hønefoss
1368
 
4
Monika Machlik
Tromsø
1318
 
5
Martin Nilsen
Stavanger
1266
 
6
Johan-Sebastian Christiansen
Caissa
1263
 
7
Sherington Amarapala
Strømmen
1262
 
8
Maud Rødsmoen
OSS
1222
 
9
Kjetil Andås
Masfjorden
1221
10
Andreas Hernæs
1911
1184
11
Edit Machlik
Tromsø
1162
 
12
Mathias Sætre
Bergens
1168
 
13
Sander Lange Berge
1911
1131
 
14
Caroline Beer Jacobsen
Stavanger
1111
 
15
Marte Kyrkjebø
Stavanger
1030
 
16
Lasse E Bjørn
Tromsø
989
17
Hanna Kyrkjebø
Stavanger
952
 
18
Bernhard Hegelund
Byneset
910
 
19
Axel E Thorenfeldt
Fredrikstad
816
 
20
Christiane Marie Moen
OSS
583
21
Erlend Bergwitz Saur
1911
858
 
22
Tobias Aa Opsahl
OSS
851
 
23
Daniel Imsrud
Caissa
0
 
24
Endre Machlik
Tromsø
0
 
25
Jonas Haukenes
Ridabu skolesjakk
   
26
Anders Nilson Aure
Drammens SKU
 
27
Benjamin Halvorsen
Tromsø
   
28
       
         

MiniputtTopp Miniputt : Født 1999 eller seinere
Nr
Navn
Klubb
Elo
1
Ulrik Olsen
OSS
1313
 
2
Erik Botheim
1911
1160
 
3
Rasmus Haugland
Modum
970
 
4
Eskil Ekeland Grønn
OSS
962
 
5
Andreas G Tryggestad Nordstrand
910
 
6
Arman K Ghaderi
Trondheim
879
 
7
Sturla B Saur
1911
862
 
8
Sondre Merkesvik
Bergens Schakklubb
733
 
9
Øyvind Brekke Fløtten Modum
668
 
10
Trygve Dahl
Hell
606
 
11
Håvar Dahl
Hell
590
 
12
Jørgen Brobakken Hamar
586
 
13
Elise Sjøttem Jacobsen
Tromsø
566
 
14
Regine Forså
Tromsø
562
 
15
Odin Aa Solum
Strømmen
631
 
16
Odd Aa Solum
Strømmen
530
 
17
Arne Natskår
Stjørdal
528
 
18
Didrik Braaten
Nordstrand
522
 
19
Markus S Andersen Hell Bsk    
20
Paul Christian André Auke
Konnerud
   
21
Daniel Saminasab Aunan Strømmen
 
22
Ian Dahl
Hell
   
23
Eivind Xu Djurhuus
Nordstrand
   
24
Audun Engeset
Larvik
   
25
Elias Haukenes
Ridabu skolesjakk
   
26
Jonas Haukenes
Ridabu skolesjakk
   
27
Knut Heimdal Tiger USK    
28
Benjamin Imsrud
Caissa
   
29
Malin Imsrud
Caissa
 
30
Cornelius Kvendseth Nordstrand    
31
Amalie Omari Larsen 1911    
32
Helene Lorem
Tromsø
   
33
Amalie Isabel Merkesvik
Bergens Schakklubb    
34
Olav Baade Møen
Hønefoss
   
35
Hanne Nilsen HÕ Ss    
36
Dag Einar Bjørkevoll Nord Nittedal    
37
William Sandberg Olsen
Moss
   
38
Simon Sand
SK 1911 ungdom
   
39
Pradheeban Sivaranjan Nordstrand    
40
Andreas Skotheim
Tønsberg
   
41
Frigg Sommervoll 1911    
42
Sigve Sundsbø Byåsen    
43
Jørgen Thingstad
Modum
   
44
Rafail Voldemars
Chess school of Rogaland
   
45
Idar Wik
Tønsberg
   
46
Henrik Øieroset
Fredrikstad
   
47
Martin B Østby
OSSU
   
48
William Skaftnes
Ullr
   
49
Guri Høidahl
   
50
       
51
       
       

Oppdatert 04.06.10.
 
 
Sponsorer
 
[ Kontakt for websidene Webmaster Tlf .69 34 52 20 ]
Copyright © 2008 - 2010 All rights reserved.